LESHOJ BANESEN ME QERA NE ULPIAN

Jepet me qera nga: xx 03 Mar 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne ulpian... banesa ka 2 dhoma dhe banjo... esht ne gjendje te mir...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim