LESHOJ BANESEN ME QERA NE ULPIANE

Jepet me qera nga: kastriot 23 Gsh 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: ulpiane
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Rinovuar
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QERA NE ULPIANE MRAPA AAK KATI 4. POSEDON SALLONIN DHE DHOMEN E FJETJES. BANESA ESHTE RENOVUAR NE TERESI PARA 2 VITESH. LESHOJ PER KOHE TE GJATE QENDRIMI PER FAMILJAR OSE QIFTE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim