LESHOJ BANESEN ME QERA PER FAMILJAR

Jepet me qera nga: Liridoni 25 Shk 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera per familjar,banesa gjendet ne Ulpiane,rruga Henry Dunant. Banesa eshte me kushte te mira banimi dhe shume e pershtatshme per familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim