LESHOJ BANESEN ME QERA

Jepet me qera nga: adea 12 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: bregu i diellit
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen qe me qera banesa gjindet ne katin e 4 e mobiluar ka kuzhinen banjon dhomen e gjumit dhomen e dites podrumin garazhden nentoksore. ka uj 24h dhe sistemin e ujit te ngroht ka gjenerator .

QMIMI SIPAS MARREVESHJES
TEL:044237268
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim