LESHOJ BANESEN ME QIRA

Jepet me qera nga: Drin 26 Mar 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne dardani , perball bill clinton . Banesa posedon :
2 dhoma gjumi
1 sallon
1 kuzhin
1 banjo dhe ballkon .
Numri 045290465 , cmimi 300
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim