LESHOJ BANESEN ME QIRA KATI 3

Jepet me qera nga: Xxx 13 Dhj 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
LESHOJ BANESEN ME QIRA DY DHOMSHE KATI TRET.....NE ULPIJAN...PRAPA...AAK....E RINUVUAR
DHE MOBILUAR ME TE GJITHA ORENDIT....
....044/184/827...

HSH
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim