LESHOJ BANESEN ME QIRA NE TOPHANE

Jepet me qera nga: Endrit 23 Mar 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: LESHOJ BANESEN ME QIRA NE TOPHANE
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qira ne prishtine ne lagjen tophane, banesa ka 2 dhoma gjumi, sallon,kuzhine, dy banjo, dhe ballkoni.
Banesa eshte ne katin e 6, lifti gjithmone funksional, uje dhe rryme 24h.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim