LESHOJ BANESEN ME QIRA NE TOPHANE

Jepet me qera nga: endrit 13 Pri 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: LESHOHET BANESA ME QIRA
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen tophane, banesa esht ne katin 6, ka dy dhoma gjumi, dy banjo, sallon kuzhine dhe ballkon. Banesa ka uje dhe rryme 24, lifti gjithmone funksional.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim