LESHOJ BANESEN NE QENDER TE PRISHTINES

Jepet me qera nga: Byli 11 Mar 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: SHESHI ZAHIR PAJAZITI-QENDER TE PRISHTINES
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Qender te Prishtines. Ka dhomen e ndejes te mobiluar, kuzhinen komplet e renovuar dhe me te gjitha elementet percjellse, nje dhome te fjetjes te mobiluar , banjo e kompletuar, ballkon. Banesa eshte e gatshme per banim por nese jeni te interesuar per zyre ateher bejme nje marrveshje edhe per zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim