LESHOJ RRETH 100 BANESA ME QERA NE TE GJITHA LAGJE

Jepet me qera nga: Miftar 31 Tet 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: PRISHITINE, QENDER
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
LESHOJM BANESA ME QERA NE TE GJITHA LAGJET E PRISHTINES, ME KUSHTE TE MIRA BANIMI DHE LESHOHET PER AFAT TE GJATE KOHORE

PER ME SHUME KONTAKTONI AGJENSIONIN PROFERSIONAL PER PATUNDSHMERI "M.M Prishtina" ME SHPEJTESI DHE KORREKTESI KRYEJM SHERBIME PER JU.

NUMRAT E TELEFONIT: 044/799-348
049/224-524
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim