LESHOJ URGJENT BANESEN ME QERA NE QENDER

Jepet me qera nga: Byli 09 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi Zahir Pajaziti-Qender
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Qender te Prishtines. Ka dhomen e ndejes te mobiluar, kuzhinen komplet e renovuar dhe me te gjitha elementet percjellse, nje dhome te fjetjes te mobiluar , banjo e kompletuar, ballkon. Banesa eshte e gatshme per banim por nes ejeni te interesuar per zyre ateher bejme nje marrveshje edhe per zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim