LESHOJE BANESE ME QERA NE LAGJEN E MUHAXHERVE

Jepet me qera nga: Endrit 26 Jan 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Prishtine - Lagjia e Muhaxherve
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoje banese me qera ne lagjen e muhaxherve banesa eshte e mobiluar banesa posedon :
Qendrim ditore dhe kuzhine,
Dy dhoma gjumi,
Dy terasa ,
Banjo,
Koridor dhe
Shpajze ...

Per me shum Info na kontaktoni ne nr : 049385505
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim