LIR!! ME QIRA TE PARKU I QYTETIT

Jepet me qera nga: Eki 01 Dhj 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 66 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte te parku i qytetit kati 4 eshte teresisht e mobiluar dhe funksionale . JEPET ME QIRA PER MUAJIN : JANAR, SHKURT, MARS, PRILL 2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim