LOKAL ME QIRA ( ULPIANË ) PËR ZYRE, ODRINANC etj.

Jepet me qera nga: Nezir 22 Sht 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ulpiana c-7/ Hyrja 5 prishtinë
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
JAP LOKALIN ME QIRA ME SIPERFAQE 70 m² NE GJENDJE SHUME TE MIRE. LOKALI POSEDON HAPESIRE TE MJAFTUESHME SI DHE KA BANJO TE VETEN. ËSHTË E PËRSHTATSHME PËR ZYRË,ORDINANCË,
GJENDET NE ULPIANË C-7 HYRJA 5 TE RESTORANT SYMPHONY
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim