LOKAL ME QIRA NE KALABRI

Jepet me qera nga: DA VINCI 25 Shk 09:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

1 100 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 106 m2
Komuna: Prishtinë
Ipet lokali me qira ne lagjen Kalabria. Hapsia ka 106m² per shfrytezim. Eshte shume mire i ndriquar, interieri eshte modern dhe i paster. Gjithashtu ka ventilim dhe eshte mire i izoluar nga zhurmat externe.
Renditja:
Hapsira per aktivitet
2 banjo

Çmimi: 1100€

Kontakti
Agjensioni Imobanimi
tel/viber: 045 951 358
049 882 380
imobanimi@mail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim