Labi

Jepet me qera nga: Labi 26 Mar 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë

Leshoj banese me qira ne lagjen Lakrishte Dardani afer Bill Clinton. Banesa eshte objekt i ri , ne objektin e Fitores, apo ku eshte e vendosur Pro Credit Bank. Eshte ne katin e 6 eshte teresisht e mobiluar dhe ka kete renditje: 1 Sallon + Kuzhine 2 Dhoma gjumi 1 Banjo 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim