Lagja e Spitalit, afer hyrjes te QKUK-se

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: FITORJA 04 Shk 19:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Lagja e Spitalit, afer hyrjes te QKUK-se
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë


Leshoj banesen me qira 55m2, e cila ndodhet tek Lagja e Spitalit, afer hyrjes te QKUK-se. Banesa ka nje dhome te ndejes dhe nje dhome te gjumit, banjo, kuzhine me te gjitha elementet dhe nje ballkon. Banesa ka rezervuar te ujit dhe ngrohje qendrore gjithashtu.
Gjindet ne katin e 10, ka lift I cili eshte ne gjendje te rregullt. Banesa eshte me nxemje qendrore me rryme.
Cmimi eshte 200 euro/muaj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim