Lakali ipet me qera

Jepet me qera nga: Agron 20 Shk 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Lokali gjindet te objekti Molla te Minimaxi drogodan
Lokali ka 84m2 dhe eshte shum ne pozit per biznes.
Ju mirpresum info: +377633810

Qmimi: 450euro ne Muaj ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim