Lehohet bansa me qera

Jepet me qera nga: Ismaik 12 Gsh 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshihet banesa me qera ne bregun e dilelit ne prishtin te banesat e kuqe (llamella 14 kati i pare).
Banesa eshte e mobiluar dhe ka 2 dhoma
Qmmin siaps marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim