Leshhoj banes me qira

Jepet me qera nga: Sami 22 Sht 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lakrisht te pro kredit banka
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne LAKRISHT banesa esht ndertim i ri gjendet ne katin e 3 me pamje nga qyteti banesa esht me mobilje te reja dhe ska banu askush banesa ka sallon me kuzhin 2 dhoma fjetje banjo para dhom teras te madhe dhe ka dy nxemje nga qyteti dhe vetanake ekstra deren e hymjes e ka te blidume per siguri.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim