Leshohemt me qira banesa 3 dhomeshe ne Aktash

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 29 Sht 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa ne Aktash,me siperfaqe prej 75m2 dhe gjindet ne katin e VI.Banesa ka sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjon,shpajzin, terraca prej 8m2.Banesa eshte e mobiluar.Uje ka 24 ore si dhe ashensori punon nonstop.Çmimi:350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim