Leshohen banesa me qira mbrapa Hotel Siriusit

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni "ZOGU" 15 Sht 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohen banesa me qira per afate te shkurta mbrapa Hotel Siriusit ne Qender ,ka nxemje ,gjinden ne katin perdhes ,Qmimi eshte 25 euro me gjitha shpenzimet nata , Dhe kanë siperfaqe te ndryshme .

Agjensioni "ZOGU" gjendet afer "Hotel Grand" ne Sheshin "Zahir Pajaziti" perballë Eulex-it.

https://www.facebook.com/ZOGUREALESTATE

https://www.youtube.com/watch?v=zMvkajnwsE8

agzogu@hotmail.com

044/888-801

049/888-801

038/244-419
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim