Leshohen banesat perball Hotel Bacit#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Bulevardi i deshmorve
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohen banesat me strukture te njejt perball Hotel Bacit te pershtatshme per banim.Banesat kane kete perberje:

1)Sallon-Kuzhine
2)Dhome gjumi
3)Banjo
4)Koridor

Uje dhe rryme ka 24/h

Te interesuarit mund te kontaktojne ne keta numra:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim