Leshohen dy Banesa ne Ulpianes te FONTANA

Jepet me qera nga: Qazim Hasani Sot 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

210 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: Ulpiane te rrethi te Fontana
Sipërfaqe: 32 m2
Për vendbanimin: Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohen Banesat me qera te rrethi I Ulpianes te Fontana. Banesat jane komplet te renovuara ende te pa perdorura me te gjitha elementet e reja mobilie banjo me pllaka dhe elemente komplet te reja ,laminat ,Dritaret e reja me roletne me rryme , kauqat dhe tavolinat gjithashtu ende te paperdorura dhe me kuzhina te reja . Te pershtrashme per qift ose max qift me nje femije. Banesat posedojne Qendrimin ditor kuzhinen me trapezari dhe banjon.
Banesat gjenden ne katin e trete.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim