Leshohet

Jepet me qera nga: Fidan 14 Nën 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qira ne lagje. Kodra e trimav banesa esht me hymje te veqanat dhe e mobiluar ni dhom kuzhin banjo dhe koridor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim