Leshohet Banesa me qera ne Ulpiane prapa AAK#iBRO

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Ulpiane-AAK
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane prapa AAK.Banesa eshte e mobiluar dhe mjaft e pershtatshme per banim.Banesa ka kete perberje:

1) 2-Dhoma gjumi
2) Kuzhine
3) Banjo
4) Koridor

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/591-948
045/609-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim