Leshohet Banesa me Qera !!

Jepet me qera nga: Florian 09 Nën 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpiane
Sipërfaqe: 45 m2
Për vendbanimin: Sobë / Kaminë, Kati i parë, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me Qera ne ulpian , perbal Albi Market ose Afer Postes se Madhe ... Banesa eshte 45m2 , veq sa eshte renovuar , eshte 2 dhoma , banjo dhe Korridor ..Banesa gjendet ne katin Perdhes .. Banesa eshte ne gjendje perfecte !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim