Leshohet Banesa me Qera perball Shkolles Fillore I

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: DAVINCI 16 Maj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
- Banesa është në katin e tretë rr. Hilmi Rakovica përballë shkollës fillore Ismail Qemaili (te posta e vogel)
- Banesa është me sipërfaqe 80 m²

- Banesa ka
2 dhoma gjumi + qendrim ditore
1 banjo
ballkon.
Banesa ka orientim lindje në objektin banesor.

- Objekit banesor është 4 katesh nga dy banesa në kate, hyrja në objekt është me kartela dhe ka siguri të lartë.

- Banesa është e super e mobiluar. Ka të instaluar edhe sistemi e rezervarëve (dmth ka 24 ore ujë)

- Qeraja mujore është 350.00 Euro

- Banesa do të jetë e lirë nga data 01.10.2015

Kontakti:
tel/viber045 951358
imobanimi@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim