Leshohet Banesa me Qera

Jepet me qera nga: kastriot 05 Gsh 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dragodan/ Lagjia Arberia/Prishtine
Sipërfaqe: 68 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me qera ne Dragodan Lagjia Arberia C2 , banesa eshte e mobiluar ka garazhd private gjendet te komuna e re. 24 or uj dhe rrym
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim