Leshohet Banesa me Qira te mati 1 L.spitalit

Jepet me qera nga: Medi 14 Shk 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa osht e mobilume krejtsish me te gjitha elementet e duhura dhe te gjitha i ka te reja
Ka ni dhom gjumi sallon me kuzhin koridorin dhe terasen osht e lir nga 1.3 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim