Leshohet Banesa me Qira

Jepet me qera nga: Abaz 27 Gsh 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpiana C7 H1
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qira qe gjindet ne Ulpian te restaurant Simfonia.
Banesa ka 2 dhoma gjumi,1 dhom te dites bashk me kuzhin,banjo dhe 2 ballkona.
Banesa eshte tersisht e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Preferohet per familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim