Leshohet Banesa me qera#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: Ulpiane-prapa AAK
Sipërfaqe: 32 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne lagjen Ulpiana prapa AAK.Banesa eshte e banueshme dhe preferohet per stunent-e.Klienti e ka per obligim ti paguaj vetem shpenzimet e rrymes.Shpenzimet e ujit dhe mbeturinave i mer persiper pronari i baneses.Banesa e ka kete perberje:

1) Dh.gjumi
2) Kuzhine-Trapezari
3) Banjo

Te interesuarit te kontaktojne ne numrat:
045/609-373
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim