Leshohet Banesa me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: fadil 13 Sht 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
:eshohet banesa me qera ne prishtine ne lagjen Dardania mbi Kurriz . banesa ka 2 dhoma dhe kuzhinen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim