Leshohet Banesa me qera ne Ulpiane#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Ulpiane
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne Ulpiane.Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.Banesa ka kete perberje:

1) 2-Dhoma gjumi
2) Kuzhine
3) Banjo
4) Koridor
5) Ballkon

Te interesuarit mund me kontaktojne ne numrat:

045/609-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim