Leshohet Banesa me qera ne lagjen Lakrishte-Dardan

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: IBRO GROUP 09 Sht 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani Lakrishte
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet Banesa me qera ne lagjen Lakrishte. Banesa eshte mjafte e mire dhe e pershtatshme per banim. Eshte pershtatshme per familjar dhe studenta. Kjo banese ka kete permbajtje:

1) Sallon
2) (2) Dhoma gjumi
3) Kuzhine te veqant
4) Banjo

Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrat:

045/609-373 apo
045/591-948
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim