Leshohet Banesa me qera

Jepet me qera nga: arber 16 Qer 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Selim Berisha nr.4
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte 90m2, dy dhoma dhe sallon me kuzhine dhe depo, eshte shume komode per nje familje, banesa eshte e kompletuar poashtu ka nxemje qendore. Nga banesa keni pamje shume te mire te Prishtines, banesa eshte afer Restaurant Amadeus. Per me shume info lajmroni ne tel: 045 703 803 , 049 704 754.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim