Leshohet Banesa me qira ne Qender Pr Zyre

Jepet me qera nga: Prishtina Real Estate 28 Mar 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Sheshin 'Zahir Pajaziti "
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Zyre me Qira
Leshohet Banesa me qira ne Qender e pershtatshme per Zyre.
Banesa Gjindet ne Sheshin 'Zahir Pajaziti "
Banesa ka hapesire prej 80 m2 e pa mobiluar dhe ka kete Renditje :
3 Dhoma,Kuzhinen me te gjitha elementet,Banjo,Shpajz,Ballkon me pamje nga Sheshi
Banesa eshte ke katin e II-te
Qmimi : 600euro ne Muaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim