Leshohet Banesa me qira ne Sheshin Zahir Pajaziti

Jepet me qera nga: Byli 05 Dhj 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Sheshi Zahir Pajaziti
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj banesen me Qira.Eshte e pershtatshme per banim por edhe per Zyre. Banesa gjendet ne Qender te Prishtines. Ka nje dhome te fjetjes, nje dhome te ndejes, kuzhinen ,koridorin dhe ballkonin.Eshte e renovuar dhe e kompletuar me te gjitha paisjet per banim. E gjith pamja e baneses gjendet kah shtatorja e Zahir Pajazitit- Hotel Grandit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim