Leshohet Banese Lokal me qera ne Ulpiane Banesa

Jepet me qera nga: Agim 21 Pri 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa 2 dhomshe ne katin e pare perdhese afer Restaurant Mozart ne Ulpiane. Banesa eshte e pershtatshme edhe per Lokal, Barnatore, Laborator, Ordinance etj. Per ma shume kontaktoni ne numer 044124092 dhe 044277529 ose 044800229 (viber whatsapp)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim