Leshohet Me Qera Banesa ne Ulpiane

Jepet me qera nga: Florian 12 Nën 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpian
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Leshoj Banesen me qera ne Ulpiane , Banesa eshte ne kati perdhes , banesa eshte ne gjendje perfecte sepse veq sa osht renovuar .. banesa i ka 2 dhoma , korridor dhe banjo .. Banesa gjendet perball Albi market ose Te posta e Madhe ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim