Leshohet Me Qira Lokali ne qender

Jepet me qera nga: Fidan 14 Jan 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: > 10
Adresa: Ne qender te Prishtines
Sipërfaqe: 1200 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me Qira Lokali ne Qender
Lokali eshte i pajisur me inventar komplet,dhe me te gjitha pajisjet per Kuzhine.
Qmimi sipas Marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim