Leshohet Shtepia me qera afer restorant Ronit

Jepet me qera nga: Agjencioni Metropoli 08 Maj 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: veternk
Sipërfaqe: 300 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Lshohet Shtepia me qera afer restorant Ronit.me sip prej 300m2 +garazh dhe podrum e pershtatshme per familjar. Per me shum informata kontaktoni ne nr 044735776 ose 044261915
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim