Leshohet banes me qera ne Pejton

Jepet me qera nga: Gzim Gzimex Dedinca 04 Gsh 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Pejton ,Qender
Sipërfaqe: 60 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjindet ne katin e 9 ,si dhe posedon 1 sallon.1 dhome gjumi ,kuzhin ,banjo,ashensor


tel 044957892
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim