Leshohet banes me qera ne Prishtine

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencion 16 Shk 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Parku i Qytetit
Komuna: Prishtinë
leshohet banes me qira dy dhomeshe te Parku I Qytetit ne rrugen kryesore te restoranti Enea
Banesa posedon sallon e kuzhin ndaras, dhome gjumi , koridor e banjo
banesa eshte komplet e mobiluar me te gjitha paisjet dhe nxemje qendrore ,banesa gjendet ne katin e II
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim