Leshohet banes me qera ne Qender te Prishtines

Jepet me qera nga: h.r 10 Nën 09:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshoj banes me qera ne qender te Prishtines me saktesisht perball qendres se penzionereve .
Banesa eshte ne katin e 4 . Posedon 1 dhome gjumi, sallon,kuzhine,dhome trepezarie, banjo dhe ballkon. Posedon uje 24h me rezervuar dhe nxemje qendrore personale me rryme .
Cmimi eshte 400 euro i diskututeshem per qiradhenje afatgjate.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim