Leshohet banes me qera

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Esenca Agjencion 01 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Leshojm banes me qira ne "Bregun e diellit", te posta e vogel,e mobiluar per qift ose familjare,ka ngrohje te qyteti dhe uje 24h,
Cmimi:200 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim