Leshohet banes me qira ne Ulpian

Jepet me qera nga: Luan 17 Mar 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banes me qira ne Ulpian afer soliterave dhe sh.f " Hasan Prishtina" hymja E30/C3/kati 5 , eshte tersisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme posedon 2 dhoma gjumi, sallon bashk me kuzhin dhe nje shpajz, teras te madh , banjo si dhe korridor te madh per me shum shihni fotot..
Mund te kontaktoni prej ores 10:00-16:00
Çmimi negociushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim