Leshohet banesa( Pent house) me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Bedri 21 Tet 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Rr. Muharrem Fejza , afer super viva-s
Sipërfaqe: 146 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa ( penthouse ) me qera, e pamobiluar ose mundet me qene edhe e mobiluar sipas marreveshjes , banesa ka 3 dhoma gjumi, salloni me kuzhine , dy banjo ( njera banjo ne njeren dhome te gjumit ) nje terase prej 45 m2 si dhe tjera pak me e vogel ,

banesa eshte ndertim i ri ,

per me shume mundeni te na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim