Leshohet banesa me qira per zyre

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: MILLENNIUM 16 Sht 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa per zyre ne Qender me siperfaqe prej 50m2 dhe gjindet ne katin e I.Çmimi:350 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim