Leshohet banesa 2 dhomshe me qera L.Ulpiana

Jepet me qera nga: Vegim Zuna 02 Sht 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjja ULPIANA
Sipërfaqe: 55 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
2 dhoma gjumi
taperzari me kuzhin
banjo dhe koridor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim